РусскийУкраїнськаEnglish

Наші продукти

Жирні кислоти

Жирні кислоти широко використовують в якості активного компонента миючих засобів, мила. У скотарстві та птахівництві, як добавки в корми, у виробництві продуктів харчування для домашніх тварин, у виробництві біопалива.

Мило господарське 72%, 150г, 200 г, 300 г. Група 1 ДСТУ 4544:2006

Екологічно чистий продукт. Виготовляється тільки з натуральної сировини без застосування барвників, ароматизаторів та глини. Мило господарське одне з найбільш ефективних гігієнічних засобів. Не викликає алергії володіє не тільки антимікробними властивостями, а й прекрасно видаляє різні забруднення.

Мило туалетне «Банне», 200 г ДСТУ 4537:2006

Виготовляється за традиційною технологією. Не містить хімічних добавок, захищає від мікробів, пом`якшує і тонізує шкіру рук, обличчя та тіла. Густа, легко змивається піна надає шкірі відчуття чистоти, свіжості і м`якості.

Мило різного призначення

Мило, яке виготовляться за розробленими власними Технічними Умовами призначене для прання виробів із різноманітних тканин та для санітарно-гігієнічних цілей.

Стружка мильна

Мильну стружку використовують у металургійній промисловості (волочіння, калібрування, штампування тощо) як технологічне мастило та як поверхнево активну речовину.